Looking for the perfect protein for your daily routine? At 4WHEY, you choose how you want to enjoy it: individual flavors, combinations of 2 or 3, or a jar with 4 flavors!
Our four flavors in one jar are the absolute must-have: always a variety, no flavor fatigue, and a complete supply at home. This makes it easier and more fun to reach your protein goals, without it becoming boring.
-
Sale2WHEY (Free choice)
Regular price €74,95Regular priceUnit price / per€84,40Sale price €74,95Sale -
Sale4WHEY (Free choice)
Regular price €74,95Regular priceUnit price / per€84,40Sale price €74,95Sale -
SaleBanana x Strawberry
Regular price €74,95Regular priceUnit price / per€84,40Sale price €74,95Sale -
SaleChoco X Banana
Regular price €74,95Regular priceUnit price / per€84,40Sale price €74,95Sale -
SaleVanilla X Choco
Regular price €74,95Regular priceUnit price / per€84,40Sale price €74,95Sale -
SaleVanilla X Strawberry
Regular price €74,95Regular priceUnit price / per€84,40Sale price €74,95Sale




